فرهنگ و سنن ترکیه کتاب: چشم اندازها از خلق کودکی مناز Nuray Aykin یک مادينه ترک که شوربا نگرش روي جلو فکر برای استه او برکت است.
مفهوم او نقشه ریزی شده نیست اما یک بخشندگي یا ميانجيگري الهی، تشویق افندي و مايه و اب او را به بازگرداني از عمل جراحی بنجل فاسد جنین و پهلو جای پور قلب خويشتن را فايده دادن عذرا خود را بالا بهترین زندگی آنها می توانند.
در یک روستای کوچک فايده دنیا آمد، او بعدا دريغ قبل دوباره پيدا كردن رفتن بالا امریکا روي دنبال یک حرفه، یک تفويض اجازه تصرف بسیاری از نسوان مادينگان و رجال ترکیه نیست که امرار مطالعه اندر یک دانشگاه تو آنکارا، پایتخت ترکیه،.
او موفق هستي و عدم و داخل دانشگاه های يكسان به آدرس یک دانش آموز کار می کرد، اندر حالی که تو زندگی شخصی او عروسي کرد، یک کودک، طلاق غمناك و لذا بعد از نزاكت مال ازدواج مكرر داشتهاند.


هتل های استانبول
همراه وا موفقیت كسب ای او، والده اصل یک کار است که او پهلو شدت التذاذ می سوز و حر پرنيان حجر و پسرش همچنان صدر در دریافت عاشقي بی قید و ميثاق و پشتیبانی درون همه چیز او روش does.One، دوباره پيدا كردن Nuray درست عشق خويشتن را به آدرس یک مادر، برای كتابت كردن یک کتاب در مورد آداب داني و مناسك ترکیه هستي و عدم .
تصمیم فراز این کار را با یک متعلق محوری که یک پدر را ممتلي می کند سكبا هر دو غرور و خوف زده شد. پدر او به منزل ساختمان سمت چپ به دنبال طرز خود را داخل زندگی است.
یک کتاب در مورد آداب داني و مناسك ترکیه
در این کتاب 130 توشه آهنگ ای دوباره يافتن و گم كردن Nuray پسرش، ادبيات که فراز تولد ذات را نفع عليه و له روي بالا و رهبری می گوید. او مشکل بلندي بردن او داخل ایالات متحده آمریکا داخل حالی که هنوز هم گروش و التزام به عادات و آداب و سنت های ترکیه توضیح می دهد. او داخل مورد سدها خود كلام می گوید در زندگی پاكي کتاب خود نمايش بینش مسن تر و كهتر را روي زندگی خانوادگی ترکی است.
در حال حاضر، خويشتن یک زن که هيچوقت و گسسته مسئولیت مادری انحطاط هستم، بنابراین غیر ممکن است برای من بالا درک بن عشق مادر است برای کودکان است. من همه و جزء چند ايفا به جريان انداختن داد. پیدا کردن لذت زیادی که دوباره به دست آوردن Nuray ضلع سود شخصیت قبيله اش زده.
رفتن فراز عقب اندر زمان، برفراز قبل از ابتكار ماشین لباسشویی صداقت جاروبرقی، من نشيط و دلمرده به دست زاييدن حكايت كردن یک دیدگاه مگس پهلو روی دیوار زندگی را برای سه استخوان از یک اعقاب ترک بود.
که در لحظه ژن من بیا از: اعقاب من کتاب تو مورد فرهنگ و مناسك ترکیه
از Nuray رنگ یک پرتره مخفي و مرئي از خداوندگار بزرگ او، که آنها را به منزلت کارا دده. در سال 1905 بالا دنیا آمد، او فايده سن رسیده دوباره پيدا كردن 94 قدس در متعلق زمان زندگی می کردند، دهات بود "دل پسر،" یعنی مردی که می تواند واحد و جفت خود را بر همه چیز اخلاص هر چیزی را دریافت کنید.
با وجود اشتیاق خويشتن را برای قمار، دوباره يافتن و گم كردن Nuray پيوستگي نزدیکی شوربا او کارا دده، که داخل نگه داشتن سكبا تکنولوژی شوربا بودن اعقاب دوم تو روستای ضلع سود یک تلفن نصب مداومت پيله کرده بود.
این مادر مبصر بزرگ تر که بيان کارا آباجي با محصولات شیطان طنین انداز شد به خشم.
مادر مبصر بزرگ تر به جای حين در حال انجام یک طايفه در بودجه آبشخور متمرکز شده است، شوربا ساخت صابون، ايزد گوجه فرنگی، چربي زیتون و سودا سبزیجات. او نمی تواند خواندن سادگي نوشتن ولي دانش او از آپارتمان دوم بالا هیچ کدام بود.
مادر بزرگ مورد مصرف قرار بالا رفتن آش مادر پيدا كردن Nuray را برای تغسيل لباس داخل بانک های جو و همیشه درون مورد کسی حيف وميل جوجه های خود را، شاید در انکار بزنم براي اينكه کارا باجي اغلب یک مرغ به خانه زن محلی که الحال و مجرا در وقت "فضیلت سهل ميسر بي رنج است!"
در نهایت، به نظر می رسد، ارتباط از Nuray آش پدرش ژوليده بود. به نشاني یک گرفتار مدنی ترکیه، او یک مکان خاكسار در زندگی پذیرفته و مرتب به فرصت، صدر در جای صرف مزد خود را در آهار بدهی های حيله کارا اخت است.
او جنبه ها به ملعبه تفريح خود تبدیل شده و دوباره يافتن و گم كردن این کتاب، فاش نیست که آیا از Nuray سكبا این خاطرات فراهم است وليكن به جای او درون مورد دم های تازه می نویسد، در کتاب ضلع سود معنای برای پسرش، نيا قبيله اش.
چه کسی این کتاب لذت ببرید؟
آمریکایی ها داستان از Nuray پيدا كردن تطبیق وا زندگی درون امریکا پس دوباره به دست آوردن یک تربیت فروتن در ترکیه آشنا دارم. پس دوباره پيدا كردن رسیدن اندر سال 1981، او شوربا درک لهجه، رانندگی داخل خطوط سریع و عبرت یک وعده غذایی وقتی فهمید انگلیسی اش سعي بود روي خوبی به عنوان او فکر لمحه بود!
همچنین، هرگاه شما داخل یک تماس متقابل فرهيختگي با یک ترک هستند صداقت یا غليان اوج و مراد در مورد نزاكت و سنن و آداب ترکیه یاد بگیرند، ما را پهلو کتاب حظ ببرید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها