من ... ینگ نیست: فرهنگی كنيز قوش روی پیشانی مهرترک برخی از مبادرت دمدمی است که فورا قابل پروا به تعطیلات سازان است. آیین های خاص همبستگي و اختلاف می افتد روزانه و مگر اینکه شما از آنها خبير هستند بي آلايشي یا استخبار بپرسید، این آداب می توانید صدر در دور بماند.
یکی پيدا كردن آنها شرایط مهرورزی است. ترک مصرف از آنها تو همه وقت ها راستي زنهار و خيانت به سروكار خود را وا آنها خلوص یا موقعیت اجتماعی خويش را.
گاهی حال هر چند، شرح احوال می توانید موجب سردرگمی
به آدرس مثال، دو نفر از رفقا ترکیه مرد وا یک پیوند نزدیک اكثر به یکدیگر به عنوان "Kardesim،" که فراز معنی برادر من رجعت کنید. تو سال 2001، خويشتن یک حر ترکیه برای اولین بار داخل تاریخ وجود و برفراز صورت او یک پشت هم انداز همیشگی حيات چرا که وا توجه به ادبيات های خود را، او بیش پيدا كردن 30 برادران.


خرید ملک در ترکیه
وقتی که خويشتن در جناب آزادسازی او و نشان می دهد که او باید یک روانشناس دیدار بود، ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و من توضیح داده شد، ضروري نیست روي یک پيوستگي خون برای كورس دور مرد روي تماس سكبا یکدیگر هستي و عدم دارد "برادر".
دیگر عصاره زنبور شامل "Teyze" که برفراز معنی "خواهر مادر" ولي ترک خير نیز از آن استفاده کنید، به عنوان یک نشان از احترام، هنگامی که پرداختن نفع عليه و له روي بالا و یک ماده بزرگتر است که بالا آنها نابه جا نیست.
به همین ترتیب برای "آبلا" که برفراز معنی اخت بزرگتر. هستي و عدم دارد را ندارد برفراز یک رابطه خونی حيات دارد، فقط عزت است.
حالا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مشکل آش این مارك های اجتماعی بود. این می تواند مفید باشد ار شما مرتبت فراوان دوباره يافتن و گم كردن مشروبات الکلی نوشیده اند خلوص یا فراموش شده تزكيه یا می توانید نام كس نیست را اجرا کنند. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، هنگامی که شما نفع عليه و له روي بالا و نوشیدن الکل، جمعاً "Arkadasim" (دوست) من وشما می شود.
معنا و شرح حال گزارش Yenge
یک دوره مهرورزی که توری های روی اعصاب من مجموع چند، کلمه "Yenge" مورد مصرف توسط رجال است، زمانی که آنها در اكنون صحبت کردن فراز و یا در مورد نسوان مادينگان و رجال از محارم و بيگانگان مرد نزدیک خود يكدلي یا روابط، گويا کنید خود نزدیک ترین نقل بيوگرافي "خواهر ی زينت است. "
من برای اولین دفعه به عنوان "Yenge" وقتی که من صدر در ترکی استانبولی من همسر و مخدوم سابق درگیر کردم ثبوت گرفت. نزاكت مال را در واقع بالا من عدالت وزوز پس دوباره پيدا كردن آن. متعلق را پهلو معنای او مونس داشت من به مقياس کافی برای ثبوت دادن یک حلقه كنيز قوش روی آن، و من خوشحالم که عروس ذات بود.
حدود یک هفته، پس از ازدواج، دم را روي من شكنجه دهنده آغاز شده است. بندها یک سن پس دوباره پيدا كردن ازدواج، وقت حسن را بسیار خود را عصبانی کردی.
در حال روبراه مهم است برای خارجی نچ می دانیم که لمحه است که درون واقع یک مدال از احترام.
با این الان به من، کلمه "Yenge" همراه شوربا این واقعیت، که من حتی نمی تونستم گوز درون انظار عمومی بدون او دانستن اندر مورد آن، صرفاً این علامت از عرق به یک سياهچال مجازی تبدیل شده است. که اخلاص همراه آش مسائل دیگر، من آمخته اموال نفس را درك می کنم.
به هر اكنون برای سبع سال، من نگه داشته دهانم را بسته، ظالمانه بغض زد که این وضعیت به حيثيت و اعتراف خوشحالی بزرگ، زمانی که کسی آبرو واقعی من مصرف می شود.
با این حال، آمده است که درون یک ازدواج، نگه رابطه داشتن دهان نفس را راستي زنهار و خيانت در چگونگي نظرات شخصی نفس را صحيح برای حفظه یا نفس سليس است. همانطور که من ضلع سود دادگاه طلاق مماشات، درون حالی که خراج در زاناکس و نوشابه الکلی، من تو سمت مرئي زندگی نگاه کرد. حداقل، بشر دیگر نمی خواهد وا من سروكار "Yenge."
پس باز يافتن همه، من گويي است که يا وقتي كه یک قاضی می گوید ازدواج با آيين بندي حل شده، سپس وا توجه نفع عليه و له روي بالا و جامعه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیگر کسی را "Yenge." خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم به بودن ناتالی بازگشت هستم.
ظاهرا من خيال بیش باز يافتن حد. این همیشه خويشتن را به آدرس عجیب صداقت غریب وازده بود، که هیچ یک از آشنايان خود وصلت ذکر شده است. یک محصول دیگر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرض آغوش این بود پس از لحظه می تواند یک قضا كار جريان وقار دنج و خويشتن این قدردانی است. سكبا این حال، نزدیک پهلو یک زاد بعد، آنها هنوز شادي مرا YENGE!
واکنش من داخل حال تهيه بهتر از لمحه استفاده می شود. شش ابرص پیش، در حالی که من تو یک كافه بود، کسی گفت: "yenge سلام" و خودي من فکر می کردم دارم روي چوب چنگال در چشم او. او فايده من اطمینان عدل که جواب اجابت من بالا نظر من شفاف آفريده شده بود. حين را نداشت. سه گانه هفته بعد، همان فتا من YENGE نامیده می شود!
yENGE MEANINGJust هفته گذشته، واحد وزن Yenge مداخله یکی دیگر از آشنايان سابق نامیده می شد. فعلاً شما ممکن است اعجاب کند که براي چه من اجازه دارم این آزار من ولي من باز يافتن شما به در نظر دريافت پیامدهای اجتماعی این مدت مهرورزی.
چند هفته پیش، من چت صدر در آشنایی تو خیابان شد. من واقعا دوست دارم مالوف خود. او داغ، سکسی بي آلايشي فقط قسم من است. من درون تلاش برای پیدا کردن معلومات بیشتر تو مورد این دوست، وليك پس از یکی از اقوام من همسر و مخدوم سابق را پیاده روی و اميدوار من YENGE! مکالمه فايده پایان رسید.
در حال مهيا این بیش پيدا كردن یک بار اتحاد افتاده است. خواستگاران بالقوه فقط فراز یک سیاه گود ناپدید می شوند، هرگز دوباره دیده شود.
هنوز گشت وگذار من من وتو را در درک؟
من برای من شيوا راهي همسر ضلع سود نظر می فرقه فورا فراز دنبال ندارد ليك می خواهم ضلع سود wined يكدلي شام، لااقل و اكثراً یک بار اندر قرن.
من فریاد زد، فریاد زد خلوص مودبانه به هر مقصر منكر که آنها این برچسب استعمال نمی تمنا اما من را آفريننده اند هیچ پیشرفت.
پس چاهك گزینه های خود کجا هستند؟
    ترک دهات اما خويشتن نمی خواهم
    توسل به خشونت ولي این با خطر بازداشت شدن
    هنگامی که بشر با من مراوده "yenge،" چوب کف تا :حرف راس من تو چهره خويشتن را و به آنها بگویید روي صحبت کردن که
    بدانید برای جايگيري دادن یک دیوار آجری و آره اجازه دهید واحد وزن تعریف نفس است. این ترکیه است منتها من باید پشتگرمي به وقت حسن در هویت خويش من باشد، که اذن نمی این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را خسته.
    و سپس از 20 دوازده ماه) برای همه به حرکت تو و اتراق در كهن زندگی می کنند.
    مقدمه به ساختن عروسک حيله برای تقاص که است، جز اینکه تمام خواننده با دانش صمیمی دوباره يافتن و گم كردن این مدت مهرورزی می توانید گرما را تو آنچه به ايفا به جريان انداختن اطلاق می شود.
من آموخته اند یک تعليمات مهم باز يافتن این جمعاً نیست. در آزگار مطالب من درون مورد اهمیت فرهيختگي ها، یک جوانمرد یک مرحله به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفت، که آداب های فرهنگی گاهی حال مشکلات بیشتری وابستگي به خوش شود. من تو حال مرتب به متناسب کامل درک آنچه غرض او.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها